Upcoming Events

Upcoming Events

The SIMS is prepearing many different events not only for the students of IMS, but also graduates and others. We cover large range of activities from parties through sport tournaments to educational lectures. 

Hejbej se s IMS

Ahoj!
Jelikož i přes zimní semestr pokračuje doba onlinová a doba Zoomová, rozhodli jsem se připravit pro Tebe sportovní výzvu! V čem to spočívá? Vyber si Tvůj oblíbený sport (nebo je všechny nakombinuj) a ukaž nám, že nejsi líná pecka na gauči.

Každých 14 dnů vyhodnotíme nejaktivnější sportovce a na konci výzvy vyhlásíme absolutního vítěze podle celkového počtu nasbíraných bodů. Těšit se můžeš na ceny s tematikou naší milované FSV. Pravidla jsou jednoduchá a zúčastnit se může úplně každý!

Zadání výzvy se každé 2 týdny mění. Po 4 týdnech se mění hodnocený druh sportu. První 2 týdny jednoho sportu se soutěží v počtu vykonaných aktivit – to znamená kolikrát uběhneš/ujdeš/ujedeš danou vzdálenost. Druhé 2 týdny se hodnotí celková kilometráž aktivit. Každý účastník zaznamenává své aktivity do libovolné sportovní aplikace. Pro započtení bodů je třeba na konci každé výzvy zaslat screenshot/y aktivit či odeslat odkaz na svůj profil v sportovní aplikaci SIMSu do chatu.

Odkaz na facebook zde.

Těšíme se!
SIMS

HS