Aktuálně

Aktuálně

SIMS připravuje pro studenty IMS, absolventy, ale i lidi co nemají s IMS moc co společného, spoustu akcí, z nichž každá má svůj osobitý obsah, styl i téma. Nejedná se však pouze o společenské akce, ale i o kulturní akce či akce se zaměřením na vzdělávání. 

Hejbej se s IMS

Ahoj!
Jelikož i přes zimní semestr pokračuje doba onlinová a doba Zoomová, rozhodli jsem se připravit pro Tebe sportovní výzvu! V čem to spočívá? Vyber si Tvůj oblíbený sport (nebo je všechny nakombinuj) a ukaž nám, že nejsi líná pecka na gauči.

Každých 14 dnů vyhodnotíme nejaktivnější sportovce a na konci výzvy vyhlásíme absolutního vítěze podle celkového počtu nasbíraných bodů. Těšit se můžeš na ceny s tematikou naší milované FSV. Pravidla jsou jednoduchá a zúčastnit se může úplně každý!

Zadání výzvy se každé 2 týdny mění. Po 4 týdnech se mění hodnocený druh sportu. První 2 týdny jednoho sportu se soutěží v počtu vykonaných aktivit – to znamená kolikrát uběhneš/ujdeš/ujedeš danou vzdálenost. Druhé 2 týdny se hodnotí celková kilometráž aktivit. Každý účastník zaznamenává své aktivity do libovolné sportovní aplikace. Pro započtení bodů je třeba na konci každé výzvy zaslat screenshot/y aktivit či odeslat odkaz na svůj profil v sportovní aplikaci SIMSu do chatu.

Odkaz na facebook zde.

Těšíme se!
SIMS

HS