Studium

Studijní oddělení

Bakalářské programy - Ing. Kristýna Trojanová

Email: kristyna.trojanova@fsv.cuni.cz, Hollar: č. 211


Magisterské programy - Bc. Eva Masáková

Email: eva.masakova@fsv.cuni.cz, Hollar: č. 211


Doktorské programy - Mgr. Denisa Šmejkalová

Email: denisa.smejkalova@fsv.cuni.cz, Hollar: č. 205


Více informací naleznete na stránkách fakulty v sekci studijní oddělení.

Odkazy

Aktuality

 • Stěhování knihovny v Jinonicích

  V souvislosti se stěhováním do nové knihovny v Areálu Jinonice, které proběhne od 27. 11. do 1. 12., máte jedinečnou šanci vypůjčit si knihy na delší dobu, než je obvyklé. Výpůjčky zapůjčené po 27. říjnu 2023 budou mít lhůtu na vrácení až do 3. ledna 2024.

 • Přednáška prof. Hannse W. Maulla

  Srdečně zveme studenty i absolventy na přednášku a diskuzi s prof. Hannsem W. Maullem s názvem "The disintegrating international order: where will it take Europe?", která proběhne 20. 11. od 17:00 ve velké aule C117 nového Areálu Jinonice.

 • Kariérní listopad: Career Opportunities in the EU

  Během kariérního listopadu probíhají na všech institutech FSV UK akce zaměřené na kariérní rozvoj a uplatnění. První z akcí je diskuse s Evou Horelovou, která proběhne 13. listopadu od 11:00 v místnosti B103A v Areálu Jinonice.

 • Vyhlášení soutěže Grantové agentury UK

  ​​​​​​​Grantová agentura UK vyhlásila soutěž na podávání projektů s počátkem řešení v roce 2024. Projekty na 1-3 roky si mohou do 30. října 2023 podávat studenti magisterského a doktorského studia ve standardní době studia.

 • Úspěšná obhajoba disertační práce a doktorské státní zkoušky

  V pátek 23. června 2023 Barbora Menclová úspěšně obhájila svou disertační práci. Ve čtvrtek 22. června a v pátek 23. června také úspěšně složili státní doktorskou zkoušku Klára Kosová a Ediz Hazir. Všem moc gratulujeme!

 • Speciální certifikát - Současná ukrajinská historie, politika a společnost

  Institut mezinárodních studií FSV UK nově nabízí specializační certifikát o současné ukrajinské historii, politice a společnosti studentům prezenčního programu vyučovaného v angličtině Balkan, Eurasian and Central European Studies.