Den otevřených dveří

Den otevřených dveří IMS 2021

Nadcházející den otevřených dveří proběhne v trochu netradiční formě. Sejdeme se totiž na Zoomu.

Již 21. ledna 2021 Vás zveme na Den otevřených dveří Institutu mezinárodních studií, FSV UK. Tato akce je určena jak pro uchazeče o studium Teritoriálních studií, tak pro uchazeče o studium Česko německých studií.

Celým programem Vás bude provázet náš absolvent Jakub Szántó, zahraniční reportér České televize. 

16:00 - informace o bakalářských studijních programech Teritoriální studia a Česko-německá studia

17:30 - diskuse o možnostech uplatnění na pracovním trhu s absolventy IMS

Den otevřených dveří proběhne formou FB live-streamu na naší FB stránce - Institut mezinárodních studií FSV UK. Můžete se připojit na odkazu zde: https://fb.me/e/5Ti7cD7Mb

Pokud tě zajímá, co IMS kromě kvalitní výuky, možnosti studia v zahraničí a prestižního absolventského profilu ještě nabízí, neváhej se spojit se SIMSem, naší studentskou samosprávou, která se stará o bohatý studentský život u nás na institutu. 

Těšíme se na Vás!

Den otevřených dveří IMS 2020

IMS otevřel své dveře pro uchazeče v úterý 21. ledna 2020 od 10:00 (bakalářské obory) a 13:30 (magisterské obory).

Uchazeči o studium si prohlédli výukové prostory a zázemí IMS v Jinonicích, dozvěděli se o studijních programech a možnostech studia v zahraničí od ředitele IMS Tomáše Nigrina a od garanta bakalářského programu Teritoriální studia Jiřího Vykouala. Předseda studentské samosprávy (SIMS) Nick Omorodion pověděl uchazečům o bohatém studentském životě na IMS a studentských akcích. 

Při přestávce se uchazeči mohli občerstvit připravenými nápoji a pizzou. Následovala možnost seznámit se blíže s absolventy IMS a jejich další kariérou a zároveň se seznámit s pracovními možnostmi ve vybraných organizacích a institucích (speed dating se zástupci předních institucí a firem).

Navazoval odpolední program, který byl věnován uchazečům o magisterské a doktorské studium na IMS. FB

Budeme se na vás těšit opět v lednu 2021!

Archiv

Podívejte se na programy uplynulých dnů otevřených dveří IMS:

2020 

2019