Jarní a letní školy

Jarní a letní školy

Jarní a letní školy Institutu mezinárodních studií se konají již od roku 2009. Jsou zaměřeny na aktuální sociální a politický vývoj v Evropě a mezinárodní vztahy v globálním měřítku. Tyto kurzy jsou akreditované na FSV UK a mezinárodně uznávané. Kromě akademického programu jsou pro studenty připraveny i kulturní a společenské aktivity a exkurze. Jarní škola trvá okolo 10-12 dní a koná se v dubnu, letní škola trvá 10-15 dní a koná se v září.

Jarních a letních škol se za dobu jejich konání zúčastnilo více než 500 studentů z 46 zemí světa. Institutu se podařilo prostřednictvím jarních a letních škol navázat spolupráci s univerzitami z celého světa. Těší nás, že pozitivní ohlas na jarní a letní školy šíří sami naši absolventi na svých domovských univerzitách a ne zřídka doporučují naše kurzy svým kolegům.

Studenti jarních a letních škol o nás napsali:

“The Summer University is one of most amazing experiences I’ve had, it succeeds in providing the student with an excellent learning environment coupled with cultural enrichment. It has provided me with an excellent opportunity to expand my educational horizons. I enjoyed every minute of the Summer University!”

„It was a very interesting time, full of input and things to learn. Thank you very much for the clear and good structure of the programme and the interesting insight into the Czech life and culture!“

Podívejte se na další reference na našem webu

Video z jarních a letních škol naleznete zde

Summer University 2024

 

SU

Program: 5 nebo 10 ECTS

Cena: 1.697 EUR (v ceně zahrnut kompletní program letní školy, ubytování, stravné a doprovodné aktivity)

Více informací o letní škole naleznete zde

Kontakty

Kontaktní osoba: Markéta Di Girolamo Kolínková, M.A.

Email: summer.university@fsv.cuni.cz

Tel: (+420) 267 224 279

Adresa:

Institut mezinárodní studií
Fakulta sociálních věd
Univerzita Karlova
U Kříže 8
158 00 - Praha 5