Jarní a letní školy

Jarní a letní školy

Jarní a letní školy Institutu mezinárodních studií se konají již od roku 2009. Jsou zaměřeny na aktuální sociální a politický vývoj v Evropě a mezinárodní vztahy v globálním měřítku. Tyto kurzy jsou akreditované na FSV UK a mezinárodně uznávané. Kromě akademického programu jsou pro studenty připraveny i kulturní a společenské aktivity a exkurze. Jarní škola trvá 11 dní a koná se v dubnu, letní škola trvá 15 dní a koná se v září.

Video z janích a letních škol naleznete zde

Jarních a letních škol se za dobu jejich konání zúčastnilo více než 500 studentů z 46 zemí světa. Institutu se podařilo prostřednictvím jarních a letních škol navázat spolupráci s univerzitami z celého světa. Těší nás, že pozitivní ohlas na jarní a letní školy šíří sami naši absolventi na svých domovských univerzitách a ne zřídka doporučují naše kurzy svým kolegům.

Studenti jarních a letních škol o nás napsali:

“The Summer University is one of most amazing experiences I’ve had, it succeeds in providing the student with an excellent learning environment coupled with cultural enrichment. It has provided me with an excellent opportunity to expand my educational horizons. I enjoyed every minute of the Summer University Programme!”

„It was a very interesting time, full of input and things to learn. Thank you very much for the clear and good structure of the programme and the interesting insight into the Czech life and culture!“

Podívejte se na další reference a fotky na našem webu a facebooku

Zajímají Vás detailní informace o našich kurzech? Navštivte naše webové stránky v angličtině

Kontakty

Email:

Univerzita Karlova, Fakulta sociálních věd

Smetanovo nábřeží 6

110 00 Praha 1

Facebook: Spring and Summer Universities Prague

Tel: (+420) 251 080 250

Fax: (+420) 251 620 294