Seminář o možnostech studentské mobility

vlajky

Seminář o možnostech studentské mobility

Přemýšlíte o studijním, výzkumném či pracovním pobytu v zahraničí? Láká vás Erasmus nebo další stipendijní možnosti?

Nenechte si ujít seminář týkající se možností studentské mobility pro následující akademický rok, který se uskuteční v pondělí 30. září 2019 od 16:00 v univerzitním areálu v Jinonicích v místnosti 2080.

Na semináři vám zástupce Oddělení zahraničních styků FSV UK představí možnosti studentských výjezdů do zahraničí (ať už jde o studijní pobyt na zahraniční univerzitě či stáž v zahraniční výzkumné instituci) - a to jak do zemí Evropské unie, tak i mimo ni. Dozvíte se vše potřebné o programu Erasmus+ (Erasmus+ studijní pobyty, Erasmus+ stáže, Erasmus+ mezinárodní kreditová mobilita) a také o možnostech studijních pobytů v rámci mezifakultních, meziuniverzitních, ale i mezivládních dohod.

Mimo to budete mít možnost si poslechnout zkušenosti studentů, kteří se již pobytu v zahraničí zúčastnili.

Facebooková událost: https://www.facebook.com/events/385214258819460/