Notice Board

Office hours doc. Weiss

Doc. Weiss cancels his office hours in contact form until further notice. However, he is present on-line during the office hours. Send doc. Weiss e-mail in advance and agree on how to connect during the office hours.

 

SZZ oboru ČNS a magisterských oborů - září 2020

Vážení studenti,

předpokládané termíny SZZ jsou uvedeny níže:

 

8. září 2020 - IMESS, BECES

14. září 2020 - ČNS, EPS, MAS

15. září 2020 - SKS, NSS, NMTS - SAS, ES, ZES, NRS

 

Lucie Filipová - office hours

Until further notice, the regular office hours on Tuesdays 9:30-10:50 a.m. are cancelled. Alternative date for individual consultation can be arranged via email.

D. Kolenovská - office hours

Dear all

my consultations will be conducted via e-mail instead of in person due to the recent measures . Thanks for your understanding.

Jan Váška - office hours

Until present measures against the spread of the coronavirus are cancelled, my regular office hours will be cancelled. Please contact me by e-mail, I'll be happy to offer you individual solution. Thank you for understanding!

 

Lucie Filipová - konzultace

Pravidelné konzultace v úterý 9.30-10.50 jsou do odvolání zrušeny. Náhradní termín pro individuální konzultaci lze domluvit po emailu.

Konzultační hodiny doc. Weiss

Doc. Weiss ruší do odvolání své konzultační hodiny v kontaktní podobě. V době konzultačních hodin je však přítomen on-line. Pro spojení pošlete doc. Weissovi předem e-mail a domluvte se na způsobu připojení v době konzultačních hodin.