Aktuálně

Aktuálně

SIMS připravuje pro studenty IMS, absolventy, ale i lidi co nemají s IMS moc co společného, spoustu akcí, z nichž každá má svůj osobitý obsah, styl i téma. Nejedná se však pouze o společenské akce, ale i o kulturní akce či akce se zaměřením na vzdělávání. 

Studenti za Hongkong

Vedle společenských akcí, kterých SIMS pořádá řadu, je ale také čas od času třeba vyjádřit se k soudobým událostem, které se nás dotýkají. Boj studentů v Hongkongu za demokracii je jedním z nich. Podpořme své kolegy v jejich boji za zachování autonomie a ukažme, že byť jsme od sebe skoro 8000 km daleko, tak věříme v podobné hodnoty. Ve středu 18. 12. přijdeme do školy se symboly protestů v Honkongu: žluté oblečení, deštníky, masky, roušky, vlajky, ochranné brýle, černé oblečení… Kreativitě se meze nekladou.

Nebudeme rušit výuku, ani protestovat nebo stávkovat. Až na symboly, které budeme mít při sobě, strávíme náš den  jako každý jiný.

Více informací zde:

HK

ChrIstMaS party: První svobodné československé Vánoce ‘89

Ve čtvrtek 19.11 proběhne vánoční párty, která se ponese v duchu prvních svobodných vánoc 1989, na které zapijeme strasti z uplynulého semestru a vyčístíme si hlavu před nadcházejícím zkouškovým!

CC