4EU+ kurz: Culture, Democracy, International Affairs through the lens of Area Studies

4EU+

Váháte, co si zapsat v letním semestru? Zkuste společný kurz Culture, Democracy, International Affairs through the lens of Area Studies vyučovaný v rámci sítě 4EU+.

Cílem tohoto kurzu, který společně nabízejí čtyři univerzity (Varšavská univerzita, Univerzita v Heidelbergu, Univerzita v Miláně a Univerzita Karlova v Praze), je poskytnout studentům mezioborové a srovnávací porozumění různým regionům světa a aktuálním problémům, které se jich týkají. Vychází z rozmanitých multidisciplinárních odborných znalostí čtyř evropských univerzit, ale zaměřuje se zejména na mezinárodní vztahy a historickou perspektivu. Kurz vybaví studenty pojmovými a terminologickými nástroji pro analýzu současných událostí a zároveň vychází z řady zcela konkrétních případových studií. Kurz je rozdělen do 12 lekcí.

Další podrobnosti o kurzu naleznete zde.

Přihlašování je otevřeno do 26. února.

Těšíme se na Vás!