Dr. Enis Sulstarova: "Tensions between Tirana and Prishtina? The causes behind the latest rift among two Albanian-majority states"

Od 4. do 8. března bude Dr. Enis Sulstarova, docent společenských věd na Univerzitě v Tiraně, hostujícím pracovníkem výzkumného centra Malé (národní) státy Institutu mezinárodních studií Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy.

Bude mít přednášku s názvem “Tensions between Tirana and Prishtina? The causes behind the latest rift among two Albanian-majority states v úterý 5. března od 15:00 do 16:30 v místnosti C423 a také online prostřednictvím MS Teams.

Kdy - 5. března 2024 v 15:00

Kde - Areál Jinonice, budova C, místnost C423

Formát - hybridně (online připojení možné přes MS Teams)

Připojte se k nám!