PhD studium v zahraničí: prezentace disertačních projektů kolegů z partnerských univerzit

Doktorské studium moderních dějin v USA a Rakousku: prezentace a diskuse o disertačních pracích doktorandů, kteří v letošním semestru navštívili Institut mezinárodních studií FSV UK

Místo konání: Fakulta sociálních věd Univerzity Karlovy, U Kříže 661/8, Praha 5 - Jinonice, místnost C321

Dne 17. dubna 2023 od 15:30 se v rámci Doktorandského semináře Oty Konráda uskuteční prezentace disertačních prací dvou našich hostujících doktorandů. Tess Megginson (University of North Carolina at Chapel Hill) představí svou práci "New Borders and Old Networks: Mapping Czechoslovakia, 1914-1920"Martina Schmidinger (Univerzita v Innsbrucku) představí svou disertační práci na téma "The Czech-German National Discourse in Lower Austrian Transfer Areas. Language policy in the school system (1867-1926)".

Součástí prezentace bude také představení a diskuse o organizaci a průběhu doktorského studia na UNC a Univerzitě v Innsbrucku.

Všichni zájemci (nejen z řad doktorandů) jsou srdečně zváni.

Zoom - ID: 984 2845 0460