Tisková zpráva - Kick-off meeting SCRC

24. září 2024 se na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy uskutečnilo setkání zástupců stran zapojených do nově vzniklého projektu Supply Chain Resilience Center (SCRC). Cílem projektu SCRC, který vznikl ve spolupráci Univerzity Karlovy a National Chengchi University (NCCU) na Tchaj-wanu, je zkoumat odolnost dodavatelských řetězců, zejména v sektoru polovodičů.

Projekt SCRC se stává důležitou platformou pro vědecký výzkum a praktické aplikace, které mohou přispět k rozvoji polovodičového průmyslu v České republice a v celé střední Evropě. Univerzita Karlova a její partneři jsou odhodláni zkoumat a podporovat odolnost dodavatelských řetězců a přispívat tak ke stabilitě průmyslu v tomto klíčovém sektoru.

Odkaz na celou tiskovou zprávu a web projektu naleznete zde