Výběrové řízení: Projektový manažer

Institut mezinárodních studií Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy (IMS FSV UK) hledá referenta/referentku v rámci sekretariátu s vlastní administrativní agendou projektového managementu na úvazek 0,5 s nástupem v době od 15. 7. do 1. 9. 2023.

Hledáme kolegyni/kolegu pro administrativní pozici na sekretariátu IMS FSV UK na pozici projektového manažera. Práce obnáší projektový management, finanční vedení projektů, projektové žádosti, dílčí a závěrečné zprávy o průběhu řešení, finanční uzávěrky.

Práce zahrnuje komunikaci s řešiteli projektů, akademiky, příslušnými odděleními děkanátu a rektorátu a zahraničními partnery. Jedná se o pestrou a neustále se měnící práci s vysokým podílem samostatných organizačně správních činností.

Pracujeme s Google aplikacemi, MS Office a univerzitními databázemi, v rámci projektů pak s účetními knihami, aplikacemi grantových agentur.

Jsme flexibilní a mladý kolektiv administrativních pracovníků, který zajišťuje zázemí pro 60 akademiků a výzkumných pracovníků a 800 studentů. Samostatně a efektivně se věnujeme svěřené agendě, zároveň kolektivně spolupracujeme na řešení okamžitých situací.

Co požadujeme:

• SŠ vzdělání (VŠ výhodou).
  • Komunikativnost a příjemné vystupování.
  • Ochota učit se nové věci.
  • Schopnost flexibilně řešit okamžité úkoly.
  • Znalost angličtiny slovem a písmem (na úrovni B2).
  • Schopnost nárazově zvládat větší množství agendy v předvídatelných obdobích (začátky a konce projektů, účetní uzávěrka).
  • Velmi dobrá znalost MS Office, Google aplikací.
  • Práce s univerzitními databázemi (např. spisová služba, Osobní bibliografické databáze, atd.). Školení poskytneme.
  • Vycestování na cca jeden týden v roce do ČR či zahraničí (podle rodinných možností) na obdobná pracoviště v rámci staff trainingu.

Co nabízíme:

• Pestrou a smysluplnou práci.
  • Mladý, dynamický a světu otevřený kolektiv, setkávání s významnými hosty a pedagogy z ČR i zahraničí.
  • Na prostředí vysokých škol (či státní administrativy) požadujeme nadprůměrné pracovní tempo a nasazení, ale nabízíme také nadprůměrné finanční ohodnocení (nástup 17.000, po zapracování 20.000, motivační pololetní odměny) a významné další finanční benefity (stravenky 130 Kč, příspěvek na MHD nebo ČD, příspěvek na penzijní a životní připojištění, příspěvek na osobní vzdělávání, karta Multisport, školkovné a další).
  • Stabilní práci ve VŠ instituci s výhledem na pracovní smlouvu na dobu neurčitou. Fakulta sociálních věd UK dbá na to, aby práce u ní umožnila všem svým zaměstnancům a zaměstnankyním sladit pracovní a rodinný život. IMS podporuje diverzitu a rovné příležitosti na pracovišti v souladu s Plánem rovných příležitostí Univerzity Karlovy, a zaručuje rovné odměňování.

V případě zájmu zasílejte své CV a motivační dopis tajemnici IMS PhDr. Lucii Jůzové na e-mail lucie.juzova@fsv.cuni.cz do 26. 6. 2023. Vybraní uchazeči budou pozváni k pohovoru, který proběhne na konci června či na začátku července.

Reakcí na tento inzerát na obsazení pozice dáváte souhlas k tomu, aby Fakulta sociálních věd, Univerzita Karlova, se sídlem Smetanovo nábřeží 6, Praha 1, PSČ 110 01, zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely zprostředkování práce. Zpracování osobních údajů se řídí Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a zákonem č. 110/2019 Sb. o zpracování osobních údajů.