4EU+ International Seminar Series: Kateřina Králová

Rádi bychom vás pozvali na další setkání ze série seminářů. Kateřina Králová bude 26. dubna hovořit na téma "Trajektorie holocaustu: Židé, kteří přežili, a jejich vzpomínky na Řecko". Role diskutujícího se ujme Jiří Kocián.

Seminář European Memory Studies: New Research Directions pořádají Centrum pro výzkum sociální paměti (CRSM) Fakulty sociologie a Centrum francouzské kultury a frankofonních studií (CFC) Varšavské univerzity, zprostředkovávají je Dr. Nicolas Maslowski (CFC) a Prof. Joanna Wawrzyniak (CRSM).

Semináře se konají každý měsíc, vždy v úterý od 9:30 do 11:15 CET. Připojte se k nám v úterý 26. dubna on-line. Setkání bude přístupné registrovaným účastníkům, registrovat se můžete pomocí tohoto odkazu.

Po registraci obdržíte potvrzující e-mail s informacemi o připojení se k setkání.