Dny otevřených dveří studijních programů vyučovaných v AJ

Admission open

Dny otevřených dveří studijních programů vyučovaných v AJ

Institut mezinárodních studií nabízí studijní programy vyučované v angličtině na všech úrovních studia - od bakalářských, přes magisterské až po doktorské. V současné době je možné do všech programů podávat přihlášky pro akademický rok 2024/2025 a to až do 30. 4. 2024.


Nejste si jistí jaký program si vybrat? Podívejte se na naše virtuální dny otevřených dveří, seznamte se s našimi studijními programy a vyberte si ten pravý pro Vás. 

BAKALÁŘSKÉ STUDIUM

1. TERMÍN: Den otevřených dveří bakalářských programů - 13. února 2024 v 11:00

Facebooková událost

Zoom pro připojení

2. TERMÍN: Den otevřených dveří bakalářských programů - 4. dubna 2024 v 13:00

Facebooková událost

Zoom na připojení 


MAGISTERSKÉ STUDIUM

1. TERMÍN: Den otevřených dveří magisterských programů - 6. února 2024 v 14:00

Facebooková událost

Zoom pro připojení

2. TERMÍN: Den otevřených dveří magisterských programů - 27. března 2024 v 14:00

Facebooková událost

Zoom pro připojení


DOKTORSKÉ STUDIUM

Pokud máte zájem o doktorské studium, doporučujeme pečlivě prostudovat stránky jednotlivých programů a v případě dotazů studijně-administrativního charakteru kontaktovat Mgr. Ivetu Hönigerovou. Pokud máte již představu, jakému tématu byste se chtěli věnovat a rádi byste jej dále konzultovali, obraťte se na garanty jednotlivých programů (prof. Konráda v případě Moderních dějin a prof. Kubáta v případě Mezinárodních teritoriálních studií) nebo na potenciální školitele.

Fakulta sociální věd také pořádá celofakultní online den otevřených dveří pro všechny zájemce o doktorské studium přes ZOOM. Na ZOOMu bude k dispozici i náš student Zachary Lavengood a rád zodpoví všechny vaše dotazy. Více informací

Více informací o doktorském studiu naleznete zde


PŘIHLÁŠENÍ

Včasné podaní přihlášek: 29. 02. 2024

Studentům ze zemí, které potřebují vízum, se důrazně doporučuje včasná přihláška. Upozorňujeme, že za získání víza před zápisem do programu je odpovědný student.

Řádná uzávěrka přihlášek: 30. 04. 2024