Aktuality

 • Den otevřených dveří

  Srdečně zveme všechny zájemce o studium u nás na Den otevřených dveří, který proběhne ve středu 25. ledna. Dopoledne proběhne online rozhovor se studentem a Q&A pro zájemce o magisterské studium, odpoledne pak klasický prezenční program pro zájemce o bakalářské studium.

 • Studuj doktorát na IMS FSV UK

  I v letošním roce Institut mezinárodních studií nabízí dva doktorské studijní programy - Mezinárodní teritoriální studia a Moderní dějiny. Nepropásněte možnost se přihlásit a studovat dál u nás. Deadline pro podání přihlášek byl stanoven na 30. dubna 2023.

 • Den na FSV UK

  ​Zajímá Tě, co obnáší studium na #FSVUK? I letos ti fakulta přináší online formát Dne otevřených dveří. Streamování je připravené na celý den, stačí si tak vybrat část programu, která Tě zajímá a pohodlně se usadit. Program našeho institutu proběhne od 14:45.

 • Přípravné kurzy na bakalářské programy Teritoriální studia a Česko-německá studia

  Vážené uchazečky, vážení uchazeči, rádi bychom Vás informovali, že bylo otevřeno přihlašování do přípravných kurzů pro studijní programy Teritoriální studia (prezenční i distanční) a Česko-německá studia.

 • Dodatečné přijímací řízení: Moderní dějiny a Modern History

  Milé uchazečky, milí uchazeči, rádi bychom Vás informovali o vypsání dodatečného kola přijímacího řízení do doktorských studijních programů Moderní dějiny a Modern History. Deadline pro podání přihlášek byl stanoven na 4. září 2022.

 • Навчання в інституті // Studium na IMS

  Таким чином ми хочемо запропонувати українським студентам територіальній студій, історії, політології, міжнародних відносин, новітньої історії та інших орієнтованих наук, для Українських студентів які наразі не можуть продовжити навчання у рідному університеті, але можуть навчатися у нас.