Přípravné kurzy pro bakalářské studijní programy

Vážené uchazečky, vážení uchazeči, rádi bychom Vás informovali, že bylo otevřeno přihlašování do přípravných kurzů pro studijní programy Teritoriální studia (prezenční i distanční) a Česko-německá studia.

Přihlašování otevřeno!

V akademickém roce 2023/2024 nabízí Institut mezinárodních studií v rámci kurzů celoživotního vzdělávání opět přípravné kurzy na přijímací zkoušky do bakalářského programu Teritoriální studia (TS - prezenční i distanční studium) a Česko-německá studia (ČNS).

Přihlášení naleznete zde pro Česko-německá studia a zde pro Teritoriální studia.

Pro bližší informace kontaktujte Mgr. Jiřinu Tomečkovou (tel. 267 224 299, uchazeci.ims@fsv.cuni.cz) - sekretariát Institutu mezinárodních studií FSV UK (místnost C313).

Kurz bude probíhat online a je zdarma.

Bližší informace najdete zde:

Přípravné kurzy  - Teritoriální studia (TS)

Přípravné kurzy - Česko-německá studia (ČNS)