Nová série kurzů AI - výběrové řízení

Nabízíme první sérii kurzů zaměřenou na využití AI ve společenských a humanitních vědách na UK, kterou společně zajišťuje Ústav formální a aplikované lingvistiky MFF a C4DHI při Institutu mezinárodních studií FSV. Kurzy budou vyučovány během letního semestru v areálu Jinonice.

Buďte u zrodu a absolvujte první turnus kurzů!

• hledáme studenty UK všech úrovní studia
  • vítáme studenty všech úrovní znalostí problematiky (vč. úplných začátečníků)
  • výuka bude probíhat v letním semestru každý pátek přímo v novém Areálu Jinonice (v časovém horizontu cca 9:00 - 14:30)
  • toto pilotní testování je součástí přípravy prvního certifikovaného programu v Digital Humanities na UK

Neváhejte a zašlete nám do neděle 4. 2. 2024 na adresu klara.smitkova@fsv.cuni.cz stručné CV, pár vět o sobě a proč byste se kurzů rádi zúčastnili. Do předmětu napište “Přihláška - série kurzů”.

Případné dotazy rádi zodpovíme, ozvěte se na klara.smitkova@fsv.cuni.cz.

Leták s informacemi naleznete zde