Pracovní veletrh pro studenty a absolventy sociálních věd 2023

Pracovní veletrh pro studenty a absolventy sociálních a humanitních věd je po roce opět zpátky!

Zastavte se 1. listopadu 2023 v areálu FSV UK v Jinonicích, a to mezi 9. a 16. hodinou (12 - 13 přestávka na oběd).

Pokud chcete dostávat pracovní nabídky od našich vystavovatelů přímo do e-mailu, můžete se registrovat. Registrací se zároveň zapojíte do slosování o zajímavé ceny.

Seznam vystavovatelů:

• Bezpečnostní informační služba
  • Centrum sociálních služeb Praha
  • Česká tisková kancelář
  • Člověk v tísni, o. p. s.
  • Czech News Center a.s.
  • Ernst & Young, s.r.o.
  • Generali Česká pojišťovna a.s.
  • KPMG Česká republika, s.r.o
  • Magistrát hlavního města Prahy
  • Ministerstvo průmyslu a obchodu
  • Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost
  • Správa železnic, Stavební správa vysokorychlostních tratí
  • Vojenské zpravodajství
  • Úřad vlády České republiky

Akci zajišťuje FSV UK.

Událost na Facebooku najdete zde.

Součástí akce je doprovodný program a tematické přednášky:

Místnost C122
9:00 slavnostní zahájení

9:15 Jak se připravit na pohovor, jak na zajímavé CV a LinkedIn (Ernst & Young, s.r.o.)
10:00 Lukáš Tomek: Příběh absolventa IES v Generali České pojišťovně – jaká práce se dá v pojišťovně dělat a jak ji získat (Generali Česká pojišťovna a.s.)
11:00 Jak na výběrové řízení (KPMG Česká republika, s.r.o.)
13:00 Martin Švehlík: Prezentace s diskuzí o uplatnění u Stavební správy vysokorychlostních tratí (Správa železnic, Stavební správa vysokorychlostních tratí)
14:00 Eva Húsková: Tvoříme Evropu (Úřad vlády České republiky)

Místnost C131
9:30 Prezentace Kariérního centra Univerzity Karlovy
10:00 Prezentace a diskuse s šéfredaktorem deníku E15 Nikitou Poljakovem (Czech News Center)
11:00  Prezentace a diskuse se zástupcem šéfredaktora týdeníku Reflex Martinem Bartkovským (Czech News Center)
13 - 14:30 Konzultace CV a motivačních dopisů (kariérní poradkyně na FSV UK: Eliška Krohová (IES), Sylvie Fišerová)

RTL, přízemí
10:00 - 12:00 Prohlídky v Rozhlasové a televizní laboratoři.

Na jednotlivé prohlídky (cca 30 minut) je nutná registrace: registrace RTL 10:00registrace RTL 10:30registrace RTL 11:00

V chodbě vlevo od C117
13 - 15 Foto koutek: Nechte si udělat profi fotografii na CV či LinkedIn