Přednáška: Představení předsednické země - Portugalsko

Institut mezinárodních studií ve spolupráci s Europe Direct Brno připravil přednášku na téma Předsednické země Rady EU - Portugalsko. Přednášet bude Barbora Menclová z Katedry evropských studií. Akce proběhne online přes platformu ZOOM dne 27.1.2021 od 17:30 a bude vysílána živě na facebooku Institutu mezinárodních studií a Europe Direct Brno.

Přednáška i následná diskuze budou zaměřeny na představení priorit, se kterými se země ujala předsednictví. Pozornost však bude okrajově věnována i kultuře, a tradicím této země a dalším zajímavostem. Otázky mohou diváci pokládat v události na Facebooku, prostřednictvím emailu na eu.brno@kjm.cz nebo anonymně přes sli.do (kód: 92685) již před začátkem a také v průběhu akce a také přímo pod video živého vysílání.