Vyjeďte na exkurzi do Krakova a navštivte partnerskou univerzitu!

Krakov

Vyjeďte na exkurzi do Krakova a navštivte partnerskou univerzitu!

Zvažujete studium německých a středoevropských studií? Rádi byste se podívali do historického Krakova? Vyrazte s námi na exkurzi, která se uskuteční 14. - 17. 3. a za kterou můžete do svého studia získat 3 kredity!

PROGRAM EXKURZE:

Čtvrtek - 14. 3. 2024

• 10:15 - odjezd (Praha, hl. nádraží)
  • 17:15 - příjezd; společná večeře studentů a vyučujících na UP Krakov a prohlídka večerního města

Pátek - 15. 3. 2024

• Snídaně v ubytování
  • Dopolední návštěva UP Krakov - přednáška prof. L. Sroka: Židé v Krakově, diskuze se studenty, představení univerzity a Institutu historie
  • Oběd v ubytování (Krakowiak)
  • Odpolední návštěva Židovského muzea Galicja, Staré synagogy a židovské čtvrti Kazimierz
  • Společná večeře ve městě

Sobota - 16. 3. 2024

Neděle - 17. 3. 2024

• Snídaně v ubytování
  • 10:45 - odjezd (Krakow Glówny)
  • 17:48 - příjezd (Praha, hl. nádraží)

Exkurze je vhodná pro bakalářské studenty ČNS i TS v jakémkoli ročníku. Pokud zvažujete pokračovat na magistru na Německá a středoevropská studia, tato exkurze je tou nejlepší příležitostí, jak se seznámit s partnerskou univerzitou a její komunitou a navázat kontakty, které se Vám budou během studia nesmírně hodit.

Příspěvek studentů na cestu: 1.500,- Kč

Maximální počet účastníků: 8

Přihlášky zasílejte do úterý 30. 1. 2024 Aleně Zelené na adresu zelena@fsv.cuni.cz