Evropské dialogy Václava Havla (20. 5. 2019)

havel

Evropské dialogy Václava Havla (20. 5. 2019)

6. ročník konference Evropské dialogy Václava Havla, letos na téma EU mezi včerejškem a zítřkem dne 20. 5. 2019 v Praze, v prostoru DOX +. V roce 15. výročí vstupu do EU a pouhé čtyři dny před důležitými volbami do Evropského parlamentu se chceme společně zamyslet nad bilancí České republiky v Evropské unii i Evropské unie v České republice a ve střední Evropě a zároveň se zahledět do budoucnosti zejména očima mladých lidí, jejichž životy bude EU ovlivňovat.
Na konferenci vystoupí Kovy, Vojta Dyk, Věra Jourová, Tomáš Petříček, Jaroslav Miller, Bohdan Bláhovec a další. Konference je určena všem, kdo se zajímají o budoucnost Evropské unie, a je koncipována tak, aby zaujala i mladé diváky z řad vyšších ročníků středních škol a vysokých škol

Celý program