Nové zajímavé projekty na našem institutu

Nové projekty

Nové zajímavé projekty na našem institutu

Rádi bychom touto cestou pogratulovali našim zaměstnancům a doktorandům k nový projektům.

Doc. Slavomír Horák ve spolupráci s doktorandkami Annou Jordanovou a Oguljamal Yazliyevou pracuje na projektu M.O.R.D.O.R. - Mapping and Organizing Research on Dictatorships - Open Access Repository. Projekt si klade dva cíle - zlepšit a posílit studia diktátorských a autoritářských režimů a vytvořit doporučení pro evropskou společnou bezpečnostní politiku ohledně přístupu k diktátorským režimům a strategii a taktiku při propagaci demokracie.

Více o projektu si můžete přečíst zde. Oficiální webové stránky projektu naleznete zde.

Prof. Ivo Šlosarčík od ledna tohoto roku pracuje na novém projektu EGOCE -  Evolution of Governance in (Post)constitutional Europe. Projekt si klade za cíl rozšířit a prohloubit výuku v oblasti studií evropské integrace na Univerzitě Karlově.

Více o projektu si můžete přečíst zde.